Mirësevini në faqet tona të internetit!
banderolë6
Banderolë ECM
c4d 隧道 展示 场景
banderolë1
banderolë2
banderolë-3

PRODUKTET

RRETH NESH

PROFILI I KOMPANIS

    Rreth nesh

MachineryHarmonika MachineryHangai Co, Ltd ndodhet në Yuqi Town, në veriperëndim të "Pearl of Lake of Taihu" të bukur, 600 metra larg nga dalja e Yuqi në rrugën Nr.9 të autostradës G42 Huning. Kompania është themeluar në maj 2012 me një kapital të regjistruar prej 60 milion juan dhe një sipërfaqe prej më shumë se 10000 metra katrorë.

LAJME

Inovacioni i Pavarur dhe Shërbimi Inovativ

Inovacioni i Pavarur dhe Shërbimi Inovativ

Kompania gjithmonë i përmbahet parimit të zhvillimit të "inovacionit të pavarur dhe shërbimit inovativ" për t'u siguruar përdoruesve precizion të lartë me kosto efektive ..

Porosia e madhe jashtë shtetit ka nënshkruar përsëri! Reduktuesi me precizion të lartë HYT ka arritur rezultate të mira.
HENGYITONG MAKINERIA është kineze kryesore profesionale R & D, prodhimin dhe shitjet e produkteve të transmetimit precision. Përfshirë ulëset planetare me precizion të lartë, zvogëluesit harmonik, platformat e rrotullimit të uritur, tranzicionin automobilistik ...
Drive Roller Smart Transportues HENGYITONG, Mbështetni logjistikën inteligjente për të përsëritur shpejt
Pas përhapjes së COVID-19 korona-virus do të kontrollohet, sistemi global i zinxhirit të furnizimit me logjistikë do të rindërtohet, industria e logjistikës inteligjente e mbështetur nga teknologji të larta të tilla si 5G, inteligjenca artificiale dhe wi të mëdha ...