Добредојдовте на нашите веб-страници!
транспарент6
Транспарент ЕЦМ
c4d 汽车 隧道 展示 场景
транспарент1
банер2
банер-3

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

    За нас

ShangHai Harmonic Machinery Co., Ltd. се наоѓа во градот Јуки, северо-западно од прекрасниот „Бисер на езерото Таиху“, оддалечен 600 метри од излезот на Јуки на патот бр.9 на автопатот Хјунинг Х42. Компанијата е основана во мај 2012 година со регистриран капитал од 60 милиони јуани и површина од повеќе од 10000 квадратни метри.

ВЕСТИ

Независна иновација и иновативна услуга

Независна иновација и иновативна услуга

Компанијата секогаш се придржува кон развојниот принцип на „независна иновација и иновативна услуга“ за да им обезбеди на корисниците прецизност со голема исплатливост.

Голем налог во странство повторно е потпишан! Редуктор за висока прецизност HYT постигна добри резултати.
HENGYITONG MACHINERY е кинеска водечка професионална R & D, производство и продажба на прецизни преносни производи. Вклучувајќи прецизни редуктори на планетите, хармонични редуктори, шупливи ротирачки платформи, автомобилски тран ...
Паметен подвижен ролери на HENGYITONG, поддржете ја паметната логистика за брзо повторување
Откако ќе се контролира ширењето на корона-вирусот COVID-19, системот за глобално снабдување со логистика ќе биде повторно изграден, паметната логистичка индустрија поддржана од високи технологии како што се 5G, вештачка интелигенција и големи податоци со ...